ANTurk® hazır kelepçe sistemleri ve anahtar teslim bantlı konveyör sistemleri ekipmanları imalatı yapan; kendine has bakış açısı ve profesyonel yaklaşım tarzını ürünleriyle ortaya koymuş bir kuruluştur.

ANTurk® ülke ekonomisini kalkındıracak en önemli unsurun yerli ürün ve imalatla ithalatın azaltılmasına, buna karşın ihracatın ise artırılmasına bağlı olduğunun bilincindedir. Bu doğrultuda sektörün dışa olan bağımlılığını azaltacak nitelikte rekabetçi ve tamamıyla yerli ürün ve ürün grupları ortaya koymuştur.Hazır kelepçe sistemlerinde karşılaşılan tipik ve spesifik sorunların kaynağına inerek yenilikçi, özgün ve etkili projelerle çözüm sunmaktadır.

ANTurk® hazır kelepçe sistemlerinin uzun ömürlü ve yüksek verimle çalışabilmesi için yapılan tasarım ve ARGE çalışmalarında ürün yelpazesini her geçen gün artırarak patentli ürünleriyle sektör ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Ulusal ve uluslararası ölçekte sektörünün lideri olmayı hedefleyen kuruluş rekabetin en büyük unsuru olan imalat maliyetlerini en aza indirerek kaliteden taviz vermeden müşteriye ulaşmayı bir çalışma prensibi kabul etmiştir.

2016 yılı itibariyle de şirketleşmenin ilk adımını atarak imalata başlayan şirketimiz 2018 yılı itibariyle de askeri alanda proje ve ürünler üretmeye başlamıştır.